Praca: Zaopatrzeniowiec/dostawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Zaopatrzeniowiec/dostawca
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/24/0828
OBOWIĄZKI:
dostawy towaru,zaopatrzenie sklepu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zaopatrzeniowiec

Zamawianie towarów w języku hiszpańskim, analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza i selekcjaofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Hiszpanii....

Zaopatrzenie w towary , materiały Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Zakup i przewóz części samochodowych, materiałów eksploatacyjnych ze sklepów oraz hurtowni do siedziby firmy i serwisu samochodowego.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w...