Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/24/0919
OBOWIĄZKI:
Zamawianie towarów, materiałów z Chin. Zamawianie niezbędnych usług transportowych. Analiza rynku i śledzenienowych trendów towarowych. Analiza i selekcja ofert od dostawców z Chin. Negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Chin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

penetrowanie rynku pod kątem potrzeb danego zakładu i wyszukiwanie potencjalnych dostawców;analizowanie cen, warunków i terminów dostaw;wybór źródeł zaopatrzenia;negocjowanie ogólnych...

Zamawianie towarów w języku hiszpańskim, analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza i selekcjaofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Hiszpanii....

Zaopatrzenie w towary , materiały Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: