Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
Zamawianie towarów w języku hiszpańskim, analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza i selekcjaofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Hiszpanii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zaopatrzenie w towary , materiały Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Zakup i przewóz części samochodowych, materiałów eksploatacyjnych ze sklepów oraz hurtowni do siedziby firmy i serwisu samochodowego.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w...

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Opis stanowiska dokonywanie zakupów materiałów i surowców oraz ustalenie terminu dostaw, prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy, utrzymywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych dostawców,...