Praca: Ustawiacz maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Ustawiacz maszyn
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0563
OBOWIĄZKI:
ustawianie maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującą dokumentacją, na podstawie planu produkcyjnego, zapewnienie należytej jakości wyrobów, usuwanie błędów i usterek maszyn, dbanie o dobry stan techniczny maszyn i urządzeń obróbczych, realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego-diagnoza usterek maszyny i podjęcie działań prowadzących do skutecznego usunięcia, współpraca z działem inżynierii w zakresie modernizacji maszyn i urządzeń, zgłoszenie zapotrzebowania na części i materiały eksploatacyjne do specjalisty ds. zakupów, dbanie o realizację zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, dbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy, współpraca z zewnętrznymi służbami w przypadku eliminowania skutków awarii i przeglądów maszyn, szkolenie operatorów produkcji w zakresie czyszczenia i smarowania maszyn-TPM I stopnia.Praca na umowę tymczasową, z możliwością przejścia pod firmę klienta.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00), praca w soboty dla chętnych, w ramach nadgodzin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, ogólna wiedza z zakresu budowy i obsługi maszyn wyposażonych w sterowanie PLC, znajomośc elektryki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Serwisant maszyn CNC

Obowiązki: Instalacja i naprawa maszyn CNC Delegacje na terenie Polski Nasze wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC Znajomość języka angielskiego lub włoskiego Gotowość do wyjazdów...