Praca: Technik sceniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik sceniczny
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0939
OBOWIĄZKI:
montaż urządzeń scenicznych (światło, dźwięk, multimedia), podłączanie urządzeń scenicznych, demontaż urządzeń scenicznych, zapoznawanie się z dokumentacją instalowanych urządzeń, zapoznawanie się z dokumentacją projektową, pogłębianie wiedzy technicznej.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.Praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 1/2 etatu.Czasami praca w weekendy.Praca na terenie Zabrza i w miejscach realizacji zleceń na terenie Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, podstawowa wiedza w zakresie elektryki i elektrotechniki, umiejętność czytania dokumentacji projektowej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do wyjazdów, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP lub uprawnienia na zwyżkę, mile widziane doświadczenie w branży koncertowej

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Montażysta dekoracji sceny

montaż i demontaż dekoracji sceny oraz innych elementów scenografii, załadunek i rozładunek, wykonywanie drobnych prac ślusarsko-stolarskich. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Technik sceniczny (staż)

skierowanie z PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: Umiejętność czytania projektów, zainteresowanie branżą AV