Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0701
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

preferowane kierunki ekonomiczne, praca przy monitorze poniżej 4 godzin

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pracownik ds. biurowo-księgowych

Koordynacja partnerstwa z podmiotami, rejestracja procesów magazynowych, analityka, kontakty bezposrednie i e-mailowe z partnerskimi organizacjami i instytucjami. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracownik biurowy

udzielanie informacji paszportowej, obsługa klienta, układanie paszportów w ciągu alfabetycznym w depozycie, faksowanie, kserowanie dokumentacji paszportowej, wykonywanie innych czynności...

Obsługa biura, obsługa programów księgowych, graficznych, social media; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: