Praca: Technik prac biurowych-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Technik prac biurowych-stażysta
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
Zadania:Wydział Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta: pisanie informacji prasowych oraz postów do mediów społecznościowych, wykonywanie prezentacji, pomoc pracownikom wydziału w organizacji imprezOferta stażu skierowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Wymagania inne:

Praca na jedną zmianę: 08:00 - 16:00.Praca na stażu nie obejmuje pory nocnej: 22:00 - 06:00.Staż na 3 miesiące.Brak gwarancji zatrudnienia.Dodatkowo: umiejętność obsługi mediów społecznościowych oraz prostych programów graficznych typu canva.Praca na jedną zmianę: 08:00-16:00.Praca na stażu nie obejmuje pory nocnej: 22:00-06:00.Staż na 3 miesiące.Brak gwarancji zatrudnienia.Dodatkowo: dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.Miejsce wykonywania stażu: Urząd Miasta Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 6 lub ul. Markowej 22 41-709 Ruda Śląska w zależności od wydziału.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Stażysta

Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: średnie lub wyższe; obsługa komputera; zakres obowiązków: zakładnie okładek dla spraw...

Stażysta - informatyk

konfiguracja drukarek sieciowych/USB oraz laptopów, rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników (HelpDesk), instalacja i konfiguracja sprzętu informatycznego na stanowisku pracy Wymagania...