Praca: Technik prac biurowych (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technik prac biurowych (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1123
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komputer - obsługa
Uprawnienia: MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office), znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym B1, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć nauki,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik biurowy

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, obsługa komputera i urządzeń biurowych, segregowanie i analiza dokumentów, wprowadzanie danych do programu księgowego. Wymagania konieczne:...

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, OIN. Ewidencjonowanie dokumentacji wpływającej w elektronicznych dziennikach korespondencyjnych. Obsługa programów komputerowych. Przygotowanie...

Technik prac biurowych

Praca biurowa w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: