Praca: Technik mechatronik

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Technik mechatronik
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/24/0232
OBOWIĄZKI:
- instalacja systemów zabezpieczeń, IT oraz IoT- udział w projektach R&D związanych z AI oraz IoT- nadzór nad sprawnym działaniem wdrożonych systemów i serwisowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

zainteresowania w dziedzinie informatyki, elektroniki, automatyki, elektrykiumiejętności manualne posługiwania się różnymi narzędziami

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Mechatronik

nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii wykonywanie bieżących i...

Konstruktor - Mechanik pojazdów specjalnych

Twoje obowiązki: Analizy wykonalności, Projektowanie pojazdów specjalnych i ich podsystemów, Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów, Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy...