Praca: Technik - instalator (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik - instalator (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: elektronika, elektryka, informatyka

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik instalacyjno-budowlany

prace instalatorskie oraz ogólnobudowlane, praca na terenie woj. śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętności ogólnobudowlane, ślusarskie,...

Technik instalator

wykonywanie tras kablowych, wykonywanie okablowania, montaż urządzeń AV, uruchamianie urządzeń AV, zapoznawanie się z dokumentacją instalowanych urządzeń, zapoznawanie się z dokumentacją...

Instalator wod. kan. i co

Prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, inne prace ogólnobudowlane. Pierwsza umowa - umowa zlecenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...