Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Technik informatyk
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/24/0759
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Inspektor

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa związana z pracą przy komputerze, w systemie ośmiogodzinnym,...

Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: średnie lub wyższe o prof. informatycznym; znajomość obsługi komputera; komunikatywność;...

Informatyk

Zakres obowiązków: Utrzymanie systemów informatycznych. Rozwiązywanie problemów hardwareowych i softwareowych. Prowadzenie backupów danych. Ochrona systemów przed malware. Proces zakupów...