Praca: Technik administracji (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technik administracji (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1438
OBOWIĄZKI:
Archiwizowanie dokumentacjiprowadzenie rejestru tablic wycofanychrejestrowanie korespondencji segregacja dokumentów komunikacyjnychprzygotowanie dokumentacji do archiwum zakładowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Komunikatywność, wysoka kultura osobista, pracowitość, umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik administracyjno - biurowy (staż)

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracownik administracyjny

obsługa klienta w biurze obsługi klienta, obsługa telefoniczna / mailowa klientów, sprzedaż usług telekomunikacyjnych, archiwizacja i obieg elektroniczny dokumentów klientów, dbanie o...

Miejsce odbywania stażu: Mikołów,Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Okres stażu: 3 miesiąceZatrudnienie po zakończonym stażu: min. 3 miesiące, umowa zlecenieProwadzenie dziennika...