Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/24/0516
OBOWIĄZKI:
przygotowanie maszyny szwalniczej do szycia, obsługiwanie tych maszyn, łączenie elementów montażowych w gotowy wyrób, wykonywanie prostych operacji technologicznych na tych maszynach, współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych w ramach danego zlecenia;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: szycie na maszynie przemysłowej typu YUKI, maszynach specjalistycznych typu: ramieniówka,ryglówka,guziczarka
Uprawnienia: min. 1 rok doświadczenia w zawodzie szwaczki (szycie grubych tkanin) (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Szwaczka

Przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do szycia; Szycie oraz obszywanie poszczególnych elementów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne...

Szwaczka / Szwacz

Co będzie należało do Twoich obowiązków? szycie opakowań tekstylnych dla klientów z branży motoryzacyjnej, w tym marek premium wykazywanie inicjatywy w zakresie podnoszenia umiejętności...

Pracownik produkcji wyrobów tapicerowanych

Produkcja pokrowców materacowych w fabryce w Rudzie Śląskiej Wykonywanie tapicerki meblowej w lokalizacji produkcyjnej w Bytomiu Zdolności krawieckie