Praca: Stylistka paznokci i brwi

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Stylistka paznokci i brwi
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/24/0420
OBOWIĄZKI:
Stylizacja paznokci i brwi, kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kosmetyczka

organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHPergonomii, ochrony ppoż., ochrony środowiska;diagnozowanie skóry i jej przydatków oraz prowadzenie karty klienta;dobieranie...

Stylistka paznokci oraz rzęs

stylizacja paznokci metodą hybrydową i żelową, pedicure, stylizacja rzęs metodą 1:1, objętościowa 2-3D Wymagania inne: mile widziane kursy oraz szkolenia, umiejętność wykonywania stylizacji...

Kosmetyczka

stylizacja paznokci, stylizacja brwi i rzęs, praca w godzinach 10.00-18.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie, szkolenie stylizacja paznokci,