Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Stolarz
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0560
OBOWIĄZKI:
Obróbka art. drewnianych, montaż i składanie mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Stolarz

wykonywanie prac stolarskich Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs konstruowania schodów Wymagania inne: doświadczenie mile widziane

Stolarz - montażysta

Produkcja i montaż mebli kuchennych, obsługa maszyn oraz elektronarzędzi; Oferta z GCP Koniecpol Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Zdolności manualne, prawo...

Stolarz

rozpoznawania gatunków drewna oraz właściwy dobór drewna i materiałów drewnopochodnych do wykonania różnych wyrobów;ocena brakarska gatunków drewna i wartości technicznej drewna oraz...