Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Stolarz
Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
obróbka artykułów drewnianych, szlifowanie bądź frezowanie, oklejanie mebli, łączenie rozmaitych częścii lakierowanie powierzchni wykonanych elementów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miasteczko Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Stolarz

Montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat.B, mile widziane umiejętności manualne.

Stolarz

Skręcanie mebli na warsztacie i montaż u klienta (teren miasta B-B, powiat bielski, sporadycznie Śląsk).Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.Umowa o pracę na czas...

Stolarz

Wykonywanie i montaż różnych elementów drewnianych, demontaż zużytych elementów, lakierowanie gotowych wyrobów oraz poddawanie ich konserwacji, konserwacja używanych narzędzi, prace...