Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn i urządzeń stolarskich do składania mebli- pomoc w transporcie- pomoc przy produkcji mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: samodzielny stolarz / ciesla budowlany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Stolarz

Montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat.B, mile widziane umiejętności manualne.

Stolarz

Skręcanie mebli na warsztacie i montaż u klienta (teren miasta B-B, powiat bielski, sporadycznie Śląsk).Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.Umowa o pracę na czas...

Stolarz

Wykonywanie i montaż różnych elementów drewnianych, demontaż zużytych elementów, lakierowanie gotowych wyrobów oraz poddawanie ich konserwacji, konserwacja używanych narzędzi, prace...