Praca: Stażysta w dziale it (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Stażysta w dziale it (staż)
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/24/0466
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe / kierunek techniczny, wiedza z zakresu infrastruktury i technologii IT; umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym, umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych; dobra organizacja czasu pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu; otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pomocnik działu logistyki – staż

Zadania: Wsparcie działu logistyki Weryfikacja prawidłowości towarów odbieranych i przygotowanych do wysyłki Dodatkowe, zlecone prace biurowe Wymagania: Chęć nauki i rozwoju w branży...

Technik prac biurowych-stażysta

Zadania:1. Wydział Administracyjny: porządkowanie przechowywanej w Archiwum Zakładowym dokumentacji przejętej w latach wcześniejszych w stanie nieuporządkowanym, archiwizowanie dokumentacji w...