Praca: Staż -sprzedawca- kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż -sprzedawca- kasjer
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0829
OBOWIĄZKI:
dbanie o stanowisko pracy, utrzymanie porządku, wykładanie towaru, sprawdzanie dat ważności, nauka obsługi kas fiskalnych, nauka obsługi klienta, nauka zamawiania towaru, nauka obsługi terminalu płatniczego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość (możliwość) jej wyrobienia;

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Sprzedawca

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek na sklepie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy...

Sprzedawca

sprzedaż wyrobów cukierniczo-piekarniczych, praca na dwie zmiany w godzinach: 8.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

Kasjer - sprzedawca

Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsług klienta, ekspozycja towaru, zamównienie towaru, sprzedaż art. spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...