Praca: Staż - pomoc nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0832
OBOWIĄZKI:
- pomoc dzieciom w czasie czynności higienicznych,, sanitarnych, samoobsługowych;- czuwanie nad bezpiecznym odpoczynkiem dzieci;- towarzyszenie dzieciom podczas zajęć dydaktycznych i zabaw: wdrażanie do samodzielności;- dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie całego pobytu w przedszkolu;- opieka nad dziećmi w czasie pobytu w ogrodzie, na spacerach i wycieczkach;- pomoc w roznoszeniu posiłków na sale;- pomoc w porządkowaniu zabawek i kącików tematycznych;- pomoc w porządkowaniu sal i stolików po zajęciach;- pomoc nauczycielowi w różnych sytuacjach w ciągu dnia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY...

Nauczyciel języka polskiego

- prowadzenie zajęć języka polskiego w wyznaczonej klasie,- realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych,- dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych,-...