Praca: Staż-magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż-magazynier
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0830
OBOWIĄZKI:
dbanie o stanowisko pracy, utrzymanie porządku, przyjmowanie towaru na magazynie,nauka obsługi inwentyrazotara,zapoznanie sie z programem Small Buisness,wykładanie towaru na sklep, sprawdzanie dat przydatnosci oraz aktualnosci cen;przygotowabie zamówień towaru, nauka prowadzenie inwentaryzacji magazynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość (możliwość) jej wyrobienia;

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Magazynier

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i...

Magazynier

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe,...

Pracownik logistyki

Przyjmowanie, sortowanie, magazynowanie towarów; przygotowywanie towarów do wysyłki, wsparcie w procesach rozładunku i załadunku Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik działu logistyki...