Praca: Starszy kierownik ds. usług

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy kierownik ds. usług
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2339
OBOWIĄZKI:
- Koordynowanie działań na rzecz zapewnienia serwisu IT dla klientów globalnych. Działania na rzecz poprawy jakości świadczonych usług. Zarządzanie zespołem. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Kontakt z klientem zagranicznym z wykorzystaniem języka angielskiego.- Miejsce wykonywania pracy: Oddział firmy w Katowicach + możliwość pracy zdalnej.- Godziny pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe w zakresie ochrony danych. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku Kierownika lub Koordynatora Zespołu w firmie zajmującej się branżą IT. Wymagana umiejętność obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 584 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach