Praca: Sprzedawca/pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sprzedawca/pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1648
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe.Wymagana książeczka sanepidowska.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sprzedawca

obsługa klientów w sklepie, przyjęcie towaru, wyłożenie towaru, pakowanie paczek, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, praca w godzinach 6.00-14.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Kasjer-sprzedawca

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, sprzątanie.*godziny pracy 7:00-15:00, 12:00-20:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Sprzedawca internetowy

Internetowa sprzedaż elektroniki. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Obsługa komputera Uprawnienia: obsługa Internetu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub...