Praca: Sprzedawca/kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Sprzedawca/kasjer
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/24/0746
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towór, obsługa kasy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pracownik Sprzedaży

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów. Sprawne uzupełnianie towaru na półkach. Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz...

Sprzedawca

Obsługa klienta, zakup i sprzedaż samochodów, umiejętność drobych napraw tj. wymiana zderzaka samochodowego, drobna kosmetyka, mycie samochodu Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa kasy...

Sprzedawca

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek na sklepie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy...