Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0550
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, kontrola jakości, obsługa klientów i kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sprzedawca

obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa klienta, dbanie o czystość na terenie wykonywanej pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

Sprzedawca

sprzedaż towaru, obsługa klientów, konfekcjonowanie towaru i ekspozycja.* praca w systemie 2-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

Pracownik kawiarni- sprzedawca

obsługa klienta,przygotowuwanie napojów i potraw (wyroby cukiernicze), porcjowanie lodów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętnosc samodzielnej...