Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2304
OBOWIĄZKI:
- Obsługa klientów, rozpoznanie ich potrzeb poprzez zadawanie właściwych pytań i doradzanie najlepszych rozwiązań, Utrzymanie obszaru odpowiedzialności w porządku i czystości. Dbanie o komunikację cenową oraz standardy merchandisingowe sklepu, dbałość o dostępność asortymentu na półkach. Sprawne posługiwanie się systemami sprzedażowymi oraz logistycznymi w celu zapewnienia płynności zatowarowywania.- Praca na trzy zmiany w godzinach: 9:00-21:00 + soboty i niedziele handlowe. Godziny pracy zgodnie z grafikiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: Umiejętność dobrej organizacji pracy
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: Umiejętność myślenia analitycznego

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku sprzedawcy. Wymagana umiejętność szybkiego uczenie się i wyznaczania priorytetów. Mile widziana umiejętność obsług pakietu biurowego MsOffice. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 226 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sprzedawca

Sprzedaż artykułów spożywczych w Siemianowicach Śląskich ul. Bytomska 15. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach od 6.00 - 14.00 oraz od 14.00 - 22.00 (sporadycznie w zależności od urlopów...

Sprzedawca - projektant

projektowanie i sprzedaż mebli na wymiar - kuchennych, biurowych oraz szaf.*godziny pracy od 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Sprzedawca- pomoc kuchenna

Ekspozycja i sprzedaż wyrobów gotowych, kontakt z klientem, odgrzewanie gotowych produkktów na życzenie klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...