Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Sprzedawca
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0600
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż mięsa oraz wędlin, dbałość o czystość w sklepie oraz na stanoiwsku pracy, obsługa kasy fiskanej.Praca w systemie I zmianowym, w sklepie mięsnym na terenie Siemianowic. Pracodawca wyraża chęć zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Wykształcenie podtsaowowe, 1 rok doświadczenia w branży mięsej, wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży mięsnej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia na stanowisku sprzedawcy w branży mięsno-wędliniarskiej- konieczne

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sprzedawca

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek na sklepie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy...

Sprzedawca

sprzedaż wyrobów cukierniczo-piekarniczych, praca na dwie zmiany w godzinach: 8.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

Kasjer - sprzedawca

Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsług klienta, ekspozycja towaru, zamównienie towaru, sprzedaż art. spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...