Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0662
OBOWIĄZKI:
obsługa krajalnicy JAC, sprzedaż przy użyciu kasy fiskalnej wyrobów piekarniczo cukierniczych oraz gastronomicznych, zamawianie i wykładanie towaru, wprowadzanie faktur do programu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy*godziny pracy: 6:00-14:00, 9:00-17:00, 11:00-19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie zawodowe minimum rok w handlu, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sprzedawca

Sprzedaż artykułów spożywczych w Siemianowicach Śląskich ul. Bytomska 15. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach od 6.00 - 14.00 oraz od 14.00 - 22.00 (sporadycznie w zależności od urlopów...

Sprzedawca - projektant

projektowanie i sprzedaż mebli na wymiar - kuchennych, biurowych oraz szaf.*godziny pracy od 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Sprzedawca- pomoc kuchenna

Ekspozycja i sprzedaż wyrobów gotowych, kontakt z klientem, odgrzewanie gotowych produkktów na życzenie klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...