Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/24/1112
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP,ppoz, szkolenie stanowiskowe, nauka przyjmowania i rejstrowania zamówień, nauka sprawdzania towaru pod względem dat i jakości, nauka prawidłowego oznaczenia towaru cenami, nauka prawidłowego oznaczenia promocji,nauka inkasowania należności za sprzedawane produkty,nauka wystawiania faktury Vat, nauka przygotowania/zagrzania produktów spożywczych, nauka odpieków pieczywa, nauka obsługi asystenta zadań sklepu,dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siewierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sprzedawca

obsługa klientów w sklepie, przyjęcie towaru, wyłożenie towaru, pakowanie paczek, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, praca w godzinach 6.00-14.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Kasjer-sprzedawca

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, sprzątanie.*godziny pracy 7:00-15:00, 12:00-20:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...