Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/24/0606
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

nie wskazano warunków uciążliwych, komunikatywnośc

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kasjer - sprzedawca

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe: brak wymagań; obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów, dwie zmiany, miejsce...

Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży; dbanie o ekspozycję towarów; dwie zmiany; miejsce pracy:...

Sprzedawca

Przyjmowanie towaru, układanie towaru, sprzedaż, miła obsługa klienta, dbanie o czystość. Branża wędliny i art. ogólnospożywcze.Równoważny system pracy, 2 zmiany (praca w przedziale...