Praca: Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Studzionka
Numer: StPr/24/0700
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta, utrzymywanie czystości w sklepie i jego obrębie, aktualizacja cen w sklepie, doradztwo klientom
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe.Realizacja stażu odbędzie się w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Studzionka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta, utrzymywanie czystości w sklepie i jego obrębie, aktualizacja cen w sklepie, doradztwo klientom Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Kasjer/sprzedawca

Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wypiek mięs, wykładanie towaru w ladach Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczka sanepidowska bądź gotowość jej...

Sprzedawca

obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: