Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0954
OBOWIĄZKI:
sprzątanie placówki szkoły (praca na wysokości do 3 m)Praca na dwie zmiany, w godzinach 6:00-14:00, 11:00-19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, zdolność do pracy na wysokości do 3 m, mile widziana osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzątaczka

Sprzątanie klatek schodowych,utrzymywanie czystości wokoło budynku (zbieranie śmieci, zamiatanie chodników, odśnieżanie). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: podstawowe; umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja pracy; zakres...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe (ew. podstaowe); umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja...