Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0960
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie sal lekcyjnych, toalet, sal do rehabilitacji. Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Utrzymywanie porządku na korytarzach, klatkach schodowych. Odkurzanie powierzchni, mycie na mokro. Miejsce pracy: Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 11.-19.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, obsługa urządzeń sprzątających, dokładność podczas wykonywania obowiązków, wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzątaczka

Sprzątanie klatek schodowych,utrzymywanie czystości wokoło budynku (zbieranie śmieci, zamiatanie chodników, odśnieżanie). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: podstawowe; umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja pracy; zakres...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe (ew. podstaowe); umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja...