Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0757
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie toalet, mycie korytarzy, sprzątanie hali produkcyjnej, mycie stołówki, sprzątanie szatni.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00). Praca również w weekendy (wg grafiku).Miejsce wykonywania pracy Zabrze ul. Wilczka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik Utrzymania Czystości

To oferujemy: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o prace Uczciwe i terminowe wynagrodzenie Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22 Twoje zadania: Utrzymanie...

Pracownik sprzątający

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura,kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie...

Woźna

wydawanie kluczy, sprawdzanie stanu czystości szkoły po przerwach, weryfikacja osób wchodzących na teren szkoły, praca w godzinach 6.00-10.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...