Praca: Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości Dostaw

Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości Dostaw
Będzin
Twoje zadania:
  • ocena jakości dostaw warzyw, owoców, mięsa, ryb,
  • nadzorowanie procesu kompletacji i wysyłki,
  • raportowanie wyników kontroli,
  • stały kontakt z działem zakupów i logistyki oraz sklepami, odnośnie problemów jakościowych dostaw,
  • tworzenie i wysyłanie raportów,
  • monitorowanie zapasów składowanych na platformie,
  • zaangażowanie w projekty prowadzące do poprawy jakości produktów,
  • audyty i wizytacje u dostawców,
  • kontakt z dostawcami.
Docenimy Cię za to, że:
  • umiesz oceniać produkty zgodnie z wewnętrznymi normami,
  • znasz asortyment i klasyfikację warzyw, owoców, mięsa, ryb,
  • umiesz podejmować szybkie i trafne decyzje,
  • cechuje Cię sumienność, staranność, cierpliwość i zaangażowanie zawodowe,
  • umiesz zarządzać swoimi zadaniami,
  • nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej, w nocy i w niskiej temperaturze (1-6*C),
  • posługujesz się pakietem MS Office.
Mile widziane:
  • znajomość procesów logistycznych lub w pracy z produktami świeżymi (warzywa i owoce, mięso, ryby) - minimum 1 rok,
  • doświadczenie w pracy jako kontroler jakości,
  • znajomość przepisów dotyczących kontroli jakości.
Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.

Kontroler jakości / Klasyfikator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pobieranie materiału do analiz (metale nieżelazne) Kontrola jakości dostarczonego materiału Badanie produktów i półproduktów Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów...

Specjalista / Specjalistka ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Jaworzno woj. śląskie oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Kontrola prac spawalniczych, montażowych, antykorozyjnych Kontrola i ocena...

Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków: Kontrola surowców wejściowych, ewidencja świadectw jakości, atestów i dopuszczenia do kontaktu z żywnością, Prowadzenie kontroli i oceny jakości produktu, usługi,...