Praca: Specjalista/ specjalistka ds. inicjatyw lokalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Specjalista/ specjalistka ds. inicjatyw lokalnych
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
- organizacja Centrum - kontakt z mieszkańcami zainteresowanymi wnioskowaniem w konkursie inicjatyw lokalnych- przygotowanie konkursów na inicajtywy lokalne - organizacja warsztatów pisania wniosków konkursowych- doradztwo indywidualne- monitoring inicjatyw lokalnych na etapie ich realizacji - pomoc w realizaji szkoleń, zajęć i animacji Praca na 1 zmianę wg grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: otwartość na pomoc klientowi
Uprawnienia: wysokie kompetencje komunikatywne
Uprawnienia: doświadczenie w prowadzeniu doradztwa, szkoleń lub predyspozycje w tym zakresie
Uprawnienia: umiejętność szybkiego uczenia się
Uprawnienia: kompetencje w zakresie rozwiązywania problemów
Uprawnienia: umiejętność prawidłowej oceny faktów (z dobrą analizą konsekwencji)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Asystent

Warunki pracy Pracownikom oferujemy: Stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w swojej...

Starszy specjalista

Warunki pracy Praca przy komputerze, także poza siedzibą Inspektoratu, praca na VI piętrze, pomieszczenia biurowe dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach...

Młodszy specjalista

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - praca w terenie, - praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych - praca w zmiennych i...