Praca: Specjalista/ specjalistka ds. inicjatyw lokalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Specjalista/ specjalistka ds. inicjatyw lokalnych
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
- organizacja Centrum - kontakt z mieszkańcami zainteresowanymi wnioskowaniem w konkursie inicjatyw lokalnych- przygotowanie konkursów na inicajtywy lokalne - organizacja warsztatów pisania wniosków konkursowych- doradztwo indywidualne- monitoring inicjatyw lokalnych na etapie ich realizacji - pomoc w realizaji szkoleń, zajęć i animacji Praca na 1 zmianę wg grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: kompetencje w zakresie rozwiązywania problemów
Uprawnienia: doświadczenie w prowadzeniu doradztwa, szkoleń lub predyspozycje w tym zakresie
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: otwartość na pomoc klientowi
Uprawnienia: umiejętność prawidłowej oceny faktów (z dobrą analizą konsekwencji)
Uprawnienia: umiejętność szybkiego uczenia się
Uprawnienia: wysokie kompetencje komunikatywne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik administracyjno - biurowy (staż)

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracownik administracyjny

obsługa klienta w biurze obsługi klienta, obsługa telefoniczna / mailowa klientów, sprzedaż usług telekomunikacyjnych, archiwizacja i obieg elektroniczny dokumentów klientów, dbanie o...

Miejsce odbywania stażu: Mikołów,Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Okres stażu: 3 miesiąceZatrudnienie po zakończonym stażu: min. 3 miesiące, umowa zlecenieProwadzenie dziennika...