Praca: Specjalista mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Specjalista mechanik
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1925
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad prawidłową instalacją i konserwacją maszyn, kontakt z japońskimi producentami i serwisantami maszyn i urządzeń, organizacja pracy japońskich serwisantów, opracowywanie raportów z unowocześniania maszyn do spółki matki, przekazywanie danych technicznych dotyczących urządzeń z Japonii polskim specjalistom
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: japoński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

min. 5 lat doświadczenie w japońskim przedsiębiorstwie produkcyjnym; znajomość jęz. angielskiego na poziomie notive speaker, znajomość maszyn i rządzeń do produkcji ceramiczych wyrobów do motoryzacji

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mechanik pojazdów samochodowych

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego, skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30...

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w...

Mechanik

Główne zadania na stanowisku: Przeglądy, naprawy, serwis wózków widłowych Wymagania: Znajomość mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, hydrauliki