Praca: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Opis stanowiska
  • dokonywanie zakupów materiałów i surowców oraz ustalenie terminu dostaw,
  • prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy,
  • utrzymywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie negocjacji handlowych  z dostawcami,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją zakupową,
  • nadzór nad realizacją zamówień.
Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami,
  • znajomość pakietu Office,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę,
  • miłą atmosferę współpracy,
  • pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, multisport).

Zaopatrzeniowiec

Zamawianie towarów w języku hiszpańskim, analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza i selekcjaofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Hiszpanii....

Zaopatrzenie w towary , materiały Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Zakup i przewóz części samochodowych, materiałów eksploatacyjnych ze sklepów oraz hurtowni do siedziby firmy i serwisu samochodowego.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w...