Praca: Specjalista ds. zamówień i logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. zamówień i logistyki
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2030
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie zamówieniami oraz procesami i operacjami logistycznymi; tworzenie i alokacja zamówień; priorytetyzacja zamówień i wysyłek z uwzględnieniem profilu klienta (komunikacja z klientem w języku włoskim), poziomu obsługi, kosztów itp.; obliczanie zapasów bezpieczeństwa, wielkości partii oraz analizowanie danych dotyczących zamówień i operacji logistycznych; praca z wykorzystaniem języka włoskiego.- Miejsce wykonywania pracy: Główne miejsce wykonywania pracy - oddział firmy w Katowicach oraz praca zdalna w miejscu zamieszkania. - Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: włoski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Wysokie umiejętności interpersonalne

Wymagania inne:

Wymagane doświdczenie zawodowe min. 4,5 roku doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta w tym min. 9 miesięcy na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność zarządzania zamówieniami oraz kwestiami umownymi i prawnymi, umiejętność zarządzania sporami i reklamacjami,.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach