Praca: Specjalista ds. Technicznych

Apleona FMS Sp. z o.o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Katowice, Bogucice
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Technicznych będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie administracyjne Kierownika Obiektu
  • Przygotowywanie zestawienie FV, zamówień,
  • Sporządzanie ofert kalkulacji
  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych firmy w obszarze ESG przy uwzględnianiu wymogów ustawowych i wytycznych
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych zajmujących się m.in. naprawami, konserwacją infrastruktury technicznej,
  • Wsparcie techniczne przy przygotowywaniu ofert,
  • Organizacja i nadzór obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz klientami.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wiedza techniczna, podstawowa znajomość zagadnień obsługi instalacji budynkowych (BMS, instalacje went-klim, instalacje elektryczne),
  • Mile widziany student kierunku technicznego – IV/V roku w trybie zaocznym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność Pon-pt. 08.00-16.00
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Dużą samodzielność;
  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Starszy inspektor transportu kolejowego

Warunki pracy Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner. Praca w terenie. Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe. Zagrożenie korupcją. Stres związany z prowadzeniem...

Zadania: Utrzymanie obiektu w pełnej sprawności technicznej Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych Opracowywanie planów remontowych i konserwacyjnych Przygotowywanie harmonogramów...