Praca: Specjalista ds. rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1134
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w języku rosyjskim, ukraińskim lub białoruskim prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, katalogowanie pozyskanej dokumentacji, współpraca z innymi działami firmy. Rekrutacja pracowników będzie prowadzona na terenie Częstochowy i powiatu oraz na terenie całego kraju (praca zdalna).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku specjalisty do spraw rekrutacji lub podobnym; znajomość: oprogramowania Hrappka, biegłej obsługi komputerów MAC oraz oprogramowania MAC OS; umiejętność efektywnej komunikacji; biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie bez konieczności potwierdzenia certyfikatem. Mile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i białoruskiego bez konieczności potwierdzania certyfikatem.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 836,44 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

International Talent Acquisition Specialist

Join our dynamic and passionate Global Recruitment and Relocation Team! If you’re a people person, have excellent English language skills, and a genuine interest in Nordic countries, we have an...

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Rekrutacja pracowników, nadzór nad przebiegiem pracy, odbiór zrekrutowanych pracowników z miejsc wskazanych przez pracodawcę, przygotowywanie dokumentów dotyczących umów dla pracowników w tym...

Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w języku rosyjskim, ukraińskim lub białoruskim; prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, katalogowanie pozyskanej dokumentacji, współpraca z innymi działami...