Praca: Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie nowych opiekunów oraz opiekunek do pracy na terenie Niemiec, sprzedaż ofert pracy, utrzymywanie kontaktu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętności sprzedażowe, bardzo dobra komunikatywność, praca w zespole, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Contact Centre Representative I with Dutch

What the day will look like You will work with our global clients daily and as a first point of contact, you’ll be responsible for providing help and guidance regarding clients’ benefits....

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: prowadzenie bazy danych – rejestracja nowych klientów, aktualizacja danych, profesjonalna obsługa klienta, obsługa programu lojalnościowego oraz...

Customer support specialist with German and English

The role: Respond to and resolve a wide variety of consumer queries by phone, chat or email; Taking control of situations and thinking on your feet to make smart decisions in order to resolve up to...