Praca: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Ogłoszenie numer: 9229393, z dnia 2024-09-12

Concentrix

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów telefonii komórkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego B2
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

Customer technical support specialist with Georgian

Your responsibilities: Diagnosing and resolving inbound and outbound calls, emails, and chats with a strong focus on understanding and addressing customer needs. Providing support to customers...

Technical Customer Service Specialist with German

Providing customer support in the installation and operation of security cameras Answering customer inquiries - phone/chat/email Entering data into the system Knowledge of German language B2/C1...