Praca: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Ogłoszenie numer: 9177979, z dnia 2024-08-23

Concentrix

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów telefonii komórkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego B2
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

Technical Customer Service Specialist with German

Providing customer support in the installation and operation of security cameras Answering customer inquiries - phone/chat/email Entering data into the system Knowledge of German language B2/C1...

Doradca klienta z językiem niemieckim

Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie telefonii komórkowej. Wprowadzanie danych do systemu. Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom B2). Umiejętność efektywnej komunikacji...

Customer technical support specialist with German

Your responsibilities: Diagnosing and resolving inbound and outbound calls, emails, and chats with a strong focus on understanding and addressing customer needs. Providing support to customers...