Praca: Specjalista ds. Magazynowych

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

Specjalista ds. Magazynowych
MIEJSCE  PRACY: Będzin, ul. Odkrywkowa 91
OPIS STANOWISKA
  • prowadzenie elektronicznych wykazów stanów magazynowych,
  • katalogowanie wszystkich sprzętów oraz materiałów oraz kontrolowanie stanów magazynowych,
  • prowadzenie wykazów wymagających okresowego przeglądu oraz przekazywanie do legalizacji,
  • sporządzanie rejestrów oraz dokumentów wydań i zwrotów magazynowych,
  • wykonywanie czynności obejmujących konserwację materiałów i sprzętów,
  • prowadzenie wykazu dostawców,
  • wykonywanie czynności w zakresie reklamacji, gwarancji i aktualizacji.
WYMAGANIA
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widzialne doświadczenie w branży budowlanej,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice itp.
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Outlook),
  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywność,
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Kontroler stanów magazynowych (z UDT)

W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz...

Specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej

Opis stanowiska: Sprawdzenie zgodności dostaw z zamówieniem oraz wprowadzanie dostaw do systemu WMS; Prowadzenie i utrzymanie porządku w dokumentacji magazynowej; Obsługa przesunięć...

Menadżer Logistyki Operacyjnej

Twój zakres obowiązków: Wsparcie Dyrektora Działu Logistyki w zarządzaniu procesami magazynowymi we wszystkich magazynach na terenie Polski; Kontrola parametrów i standardów pracy magazynów...