Praca: Specjalista ds. kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1497
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie części pod względem poprawności wykonania, tworzenie dokumentacji technicznej (kart kontroli), akceptacja poprawności detali, dopuszczenie towaru do wysyłki, tworzenie rysunku technicznego, obsługa programów tj. Inventor, kontakt z kontrahentem zagranicznym*praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: Budowa maszyn; mile widziane prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenie zawodowe; mile widziane umiejętności: modelowanie w 3D, obsługa programu komputerowego Inventor, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, obsługa sprzętu biurowego; otwartość; mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kontroler jakości / Klasyfikator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pobieranie materiału do analiz (metale nieżelazne) Kontrola jakości dostarczonego materiału Badanie produktów i półproduktów Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów...

Kontroler jakości produkcji / technolog (staż)

w załączeniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie min. średnie kierunkowe,...

1. Prowadzenie dokumentacji jakościowej, zarówno w j. polskim, jak i w j. angielskim.2. Korespondencja z dostawcami w j. polskim i w j. angielskim.3. Śledzenie i wdrażanie aktualnych przepisów...