Praca: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1131
OBOWIĄZKI:
- Aktywne poszukiwanie pracowników do pracy w Polsce z terenu Turkmenistanu. Rekrutacja pracowników z Turkmenistanu. Przeprowadzenie pracownika przez proces rekrutacji i adaptacji na terenie Polski. Wystawianie ogłoszeń o pracę na portalach z pracą w języku Turkmeńskim. Przygotowywanie dokumentów dotyczących legalizacji pracy oraz dokumentów dotyczących przyjęcia do pracy dla pracowników z Turkmenistanu.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turkmeński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

HR Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

Opis stanowiska Rekrutacja i selekcja kandydatów Wdrażanie nowych pracowników oraz organizowanie szkoleń wstępnych Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników Zarządzanie procesem ocen...

Specjalista ds. rekrutacji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie procesu selekcji i rekrutacji do powstających placówek na wyznaczonym terenie Wsparcie w realizacji projektów...

Zakres obowiązków: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracuje z kadrą zarządzającą kontraktami w zakresie struktury zatrudnienia, aktywnego pozyskiwania i utrzymania osób...