Praca: Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Krzepice
Numer: StPr/24/0412
OBOWIĄZKI:
1. Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów oraz ustalanie hierarchii.2. Prognozowanie popytu rynkowego na produkty i usługi.3. Konstruowanie narzędzi promocji danego produktu.4. Przygotowanie ofert handlowych.5. Fakturowanie.6. Nawiązywanie kontaktów z klientami i negocjowanie warunków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzepice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Specjalista ds. Marketingu / Manager ds. Marketingu

Zakres obowiązków: Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej w zgodzie z wizją i celami biznesowymi firmy, Bieżące analizy trendów, działań naszych klientów oraz konkurencji, Udział w...

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Zakres obowiązków Prowadzenie komunikacji z kontrahentem. Inicjowanie nowych kierunków rozwoju firmy. Inicjowanie współpracy partnerskiej na rzecz rozwoju firmy. Monitorowanie działań...