Praca: Spawacz

CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur. Głównym rynkiem zbytu jest branża motoryzacyjna. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i posiadany park maszynowy pozwalają zapewnić odbiorcy produkt o najwyższej jakości.

Spawacz
Miejsce pracy: Czekanów
Zadania:
  • prowadzenie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy,
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP i Ppoż, regulaminu pracy.
Wymagania:
  • pracownik do przyuczenia,
  • uprawnienia do spawania metodą MAG/TIG,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,
  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

Operator maszyn spawalniczych

Zadania: Załadunek elementu na automatyczne linie spawalnicze Pobranie, załadunek elementu z pojemnika i uruchomienie maszyny Wymagania: Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane na liniach...

Spawacz

sczepianie i spawanie konstrukcji stalowych, ewidencjonowanie swojej pracy w dokumentacji technicznej, wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami spółki.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00,...

Spawacz

Miejsce pracy: Będzin, Łagisza Zakres obowiązków: Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych metodami: 121 spawanie łukiem krytym – mile widziane, 135 spawanie elektrodą topliwą w...